На 20.05.2026 г. се проведе първото тържество пред родители на група „Пчеличката Мая“.
С много вълнение, усмивки и емоции децата и техните учители госпожа Ив. Лафчиева, госпожа Ем. Митева, музикален ръководител госпожа Ир. Христова и помощник възпитател госпожа М. Гаврилова представиха пред публиката научените стихчета, песни и танци за мама и пролетта.





