На 14.05.2026 г. децата от Четвърта група с учители госпожа В. Петкова, госпожа Д. Кирева и музикален ръководител госпожа И. Христова участваха в тържеството по случай изпращане на абитуриентите в Националната професионална гимназия по полиграфия и фотография. Те танцуваха и пяха на песните “Азбука – звънлива дъга“ и „Къде живеят чудесата“.






